Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Śmiechu warte
strony: [ 1 ]
RomanG14-12-2002 18:24:46   [#01]
http://eduseek.interklasa.pl/forum/read.php?f=11&i=26736&t=26736

http://eduseek.interklasa.pl/forum/read.php?f=9&i=11802&t=11802

Sekta!!!

MIC!!! A to się uśmiałem :-)
beera16-12-2002 10:50:31   [#02]

Nigdy nie wiem jak sie zachować w takich sytuacjach.

Kłótnie z wami ;-) to jedno- tu potrafię, bo wiem, że w zasadzie wszyscy wiemy, ze chcemy "lepiej" i wiele jesteśmy w stanie sobie wybaczyć.

Ale nie wiem jak mam w takich sytuacjach, które tu Roman pokazał. No co, mam iśc i pokazać, żem nie wielbłąd. I po co z drugiej strony. I tak oni wiedzą lepiej- żem wielbłąd :-))

 

Dlatego dziękuję Markom- to fajne teksty, ktore napisaliście. Nie napastliwe :-)

http://eduseek.interklasa.pl/forum/read.php?f=11&i=26736&t=26736

Pozdrawiam wszystkich "nawiedzonych"

dorota19-12-2002 08:14:29   [#03]
Przynajmniej coś się dzieje!
Spayk19-12-2002 09:29:55   [#04]
Zawsze chciałem do sekty
Marek Pleśniar19-12-2002 09:33:32   [#05]

hm

nie jestem szczęśliwy ze tam zajrzeliście

błeee, jakby mnie kto oblał pomyjami

na szczęście mało kto tam pisuje, zapomnijmy o tym

(no i ktoś mi robi reklamę:-)

Sylwek19-12-2002 11:36:04   [#06]

forum

Kiedyś korzystałem z forum eduseeka, ale od dłuższego nie korzystam, gdyż w wielu przypadkach była to normalna dziecinada.
Marek Pleśniar19-12-2002 11:42:16   [#07]

tylko mam prośbę

nie obgadujmy samego eduseeka

to fajne forum i bywalcy naszego kiedyś wiele czasu tam spędzali. Nadal zaglądamy (choć wczoraj żałowałem;-)

To porządne miejsce, nie róbmy jego twórcom przykrości. Ok?

Karolina19-12-2002 14:40:01   [#08]

Niedawno  przerabiałam w innym miejscu  w necie podejrzenia o sekciarstwo..więc w sumie jestem zaprawiona w boju. :-)

Wychodzi jednak na to a wierzcie mi,że wiele w podobnej tematyce przeszlam, ze najlepiej ignorować. Miałam podobnie jak tu, pare osób, dwie trzy pod róznymi nickami pisalo dookoła Macieju to samo - ruszało mnie strasznie, ponosiło mnie, czasem reagowałam, potem już nie. NIe było sensu. Raz nawet mnie nagrano przez telefon i puszczono w sieci...hihi (co w sumie nie było śmieszne, teraz tylko tak...), to mnie przekonało, że dopóki będę reagować bedzie jeszcze gorzej.

Tak więc proponuje absolutnie nie reagowac na zadne tam docinki poniżej pasa, jakieś "prowokacje" ...

I zdecydowanie popieram,że to nie ma związku z eduseekiem, ja mam również miłe wspomnienia i nie myślę aby trzeba to było łączyć.

ewa19-12-2002 19:01:53   [#09]

święta racja Karolino...

Marek nie bierz personalnie do siebie nie ma sensu. I to co powiedziała Karolina ignorować; wątek OSKKO- krytycznie dla nas nie istnieje, pozostałe są :-))
Janusz Pawłowski19-12-2002 23:34:00   [#10]

Eduseek?

Bardzo przyjemne forum.
Spełnia swoje ważne zadania.
To spełnia swoje.

A te tam przytyki?
E tam ...
Trochę to wygląda tak, jakby ktoś jadący autobusem miejskim, do którego kazdy może wsiąść, miał pretensje do właściciela samochodu osobowego, że jadąc nim nie zatrzymuje się na przystankach, aby ulżyć MPK.
A najbardziej ma za złe owemu właścicielowi, że nie pozwala mu przeglądać dokumentów, które ów właściciel wiezie w teczce leżącej na siedzeniu.

Jedynie troche, bo analogia nie do końca trafna - do tego samochodu może wsiąść każdy, kto zadeklaruje chęć współpracy - nie musi nawet kasować biletu.
Nie do końca trafna, bo niektóre z dokumentów trzymanych w teczce właściciele tego samochodu rozdają na lewo i prawo.

Dziwaczne - ale takie jest życie - tak było, jest i będzie.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]