Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Realizacja zarządzeń
strony: [ 1 ]
agusia09-12-2002 22:00:45   [#01]
Mam sprecyzować zasady realizacji zarządzeń dyrektora, czy macie coś takiego, jeżeli tak to proszę napiszcie.
Małgoś09-12-2002 22:29:50   [#02]

Wow!

To już brzmi prawie jak "regulamin tworzenia regulaminów", niedaleko nam do "zarządzenia w sprawie realizacji zarządzeń".      ;-)

krystyna09-12-2002 23:32:05   [#03]

Też trochę mnie zatkało...

Pamiętam, że dawniej pod każdym zarządzeniem był taki słodki napisik:

"przyjęto do wiadomości i realizacji" - i tu następowały podpisy szanownych czlonków RP...... i kurcze, pewnie realizowali i to bez żadnych zasad....

Gaba10-12-2002 03:39:33   [#04]

Krysiu, czemu napisałaś, że "dawniej był zwyczaj".

 

to jest bardzo dorby zwyczaj i teraz.

 

Tekst zarządzenia - pod nim - zapoznali się...

Marek Pleśniar10-12-2002 08:25:55   [#05]

właściwie tylko jedna rzecz mi się nasuwa

czy określono w regulaminie pracy sposób zapoznawania się z zarządzeniami - przez pracowników.

Same zarządzenia moga dotyczyc róznych rzeczy, więc trudno o jednolitym sposobie realizowania. Chyba narobisz sobie pracy tylko - bo np. zaczniesz prowadzić rejestr czynności podjetych wskutek wprowadzenia zarzadzenia.

brrrr:-)

Marek z Rzeszowa10-12-2002 09:42:20   [#06]

Myślę, że chodzi o to: kto, kiedy, w jaki sposób i za czyje pieniądze ma wykonywać zarządzenia dyrektora, jaki będzie sposób kontroli ich wykonywania.

Każde zarządzenie powinno te informacje zawierać ;-))

Marek

dyrcio10-12-2002 10:54:13   [#07]

Agusiu - ja mam podobny problem. Przy badaniu jakości pracy szkoły mam odpowiedzieć na pytanie z obszaru organizacja pracy szkoły:czy dyrektor zarządza przepływem informacji ?   :-)  Zaczynam od zeszytu informacji w szkole ( dawniej księga zarządzeń) oraz od rejestru zarządzeń dyrektora.

agusia10-12-2002 20:19:51   [#08]

zalecenie

Nie ja to wymyśliłam, to zalecenie pokontrolne. Dyrcio jeżeli chodzi o przepływ informacji to już napisałam - Informacja o przekazywaniu informacji - też mi to zalecono.
agusia10-12-2002 20:32:07   [#09]
Księgę zarządzeń też mam, zarządzenia wydaję i ludzie je podpisują. Mam sprecyzować sposób kontroli realizacji zarzadzeń

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]