Forum OSKKO - wątek

TEMAT: moze to nie żart
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar21-11-2002 10:50:12   [#01]

zazwyczaj to żarty ale jakoś nie umiem odmówić temu co dostałem w poczcie

robię tak - tu na forum - bo to bezpieczne dla odbiorców

Rozeslij gdzie mozesz - to bardzo wazne -
poszukiwania
grupy krwi "ARh-" dla umierajacego dziecka.
Nr tel. 0-604-947-367.
Prosba o pomoc i nadanie tej wiadomosci dalej
wszystkim znajomym i nie tylko.
Prosze!!!!!!!!!!!!!

Gaba21-11-2002 11:02:53   [#02]
to nie jest żart - ale równie porażające

wejdź na strony GW Dodatek Krakowski - dziennikarze już wzięli się za tego... no właśnie kogo... jest prowadzone śledztwo!

ach, niczego nie rozsyłajcie dalej... najwyzej wklejcie linka
Marek Pleśniar21-11-2002 13:25:34   [#03]

jak zauważyłas

nie przesłałem poczty lecz treść - nie popieram i nieraz gromiłem przekazywanie łańcuszków ale to wyglądało powaznie. A na czym polegała afera z tym?
bogna21-11-2002 13:49:19   [#04]

Marku - ta prośba o pomoc, krąży już od marca. Do mnie dotarła pod koniec września.

Już nie pamiętam kto - ale wyjaśniał, że pod podanym nr telefonu jest nagranie, w którym matka dziecka dziękuje wszystkim za pomoc, której rozmiar przerósł jej wyobrażenie.

Ta prośba była też umieszczona (chyba) na stronie dzieci sprawnych inaczej.

Było też zdjęcie dziewczynek - bliźniaczki ~4 letnie - jedna z nich to właśnie potrzebująca pomocy.

Ten apel spowodował, że przeprowadziliśmy w szkole akcję krwiodawstwa - co prawda nikt nie miał "A Rh-", ale na pewno dzięki temu pomogliśmy innym chorym.

Gaba21-11-2002 16:25:29   [#05]
jest również podejrzenie o  oszustwo, gdyż telefon się nie odzywa... a jak sie odzywa, to kobieta mówi, że dziecko zmarło.

Nikt nie zgłaszał się do odpowiednich instytucji po krew, bo pytanie dziennikarzy było - dlaczego nikt kobiecie nie pomógł, skoro potrzebna była krew.

Pozapychały sie też skrzynki i takie tam... prokuratura bada sprawę. Bardzo to wszytsko nieładne.

Jeżelim kobieta potrzebowała pomocy, dlaczego została sama.










Jasne, że ważne, zeby pomagać też i innym...
Marek Pleśniar21-11-2002 18:11:36   [#06]

aha

no nic, w każdym razie mam nadzieję że nie wziąłęm udziału w rozsiewaniu ręcznego wirusa:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]