Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dzień Patrona Szkoły
strony: [ 1 ]
annah22-10-2002 07:19:22   [#01]

jak obchodzicie Dzień Patrona Szkoły?

czy jest to dzień wolny od zajęć edukacyjnych dla całej szkoły?

BUKA22-10-2002 07:43:31   [#02]

W mojej dawnej szkole, zresztą praktykują to do dziś, nie ma patrona. dzień szkoły obchodzi się 18 września w dzień św. Stanisława, patrona młodzieży i w tym dniu cała szkoła udaje się na wycieczki.

Klasy I-II po miejscowości. Klasy III szlakiem drewnianych kościółków, klasy starsze do różnych miejsc kultu religijnego.

Opłata za wycieczki jest minimalna, jadą wszyscy. Resztę dopłaca Komitet i ksiądz proboszcz.

Wszyscy są zadowoleni

Życzę miłych obchodów. BUKA

Stokrotka22-10-2002 10:12:32   [#03]

Patron szkoły

Naszym patronem jest  Wojciech z Brudzewa obchodzimy święto Patrona 23 kwietnia.

U nas od godz. 8  do  10 -tej   wychowawcy  zajmują  się swoimi klasami, wtedy  robimy konkursy, gry zabawy , wykonujemy plakaty.

Około 10-tej  uroczysta akademia z zaproszonymi gośćmi. Po tej części  uczniowie  jadą do domu , a grono idzie ma  na małą  czarną.

Gaba22-10-2002 16:48:01   [#04]
u mnie jest święto przedostatniego dnia nauki w grudniu - imienicy i urodziny Adama Mickiewicza

- uroczysta Msza Św. za członków społeczności - kwiaty pod pomnikiem i na Wawelu

- zdjęcie wszystkich uczniów
- II cz. Dziadów (to tradycja)

+ różności
PawełR22-10-2002 16:52:01   [#05]

A ja nie mam ani patrona, ani święta... :-(

Myśleliśmy nad patronem, ale jakoś nic nam do głów nie lazło, a może ktoś ma pomysł?

Tadek23-10-2002 15:48:39   [#06]

24 X

My obchodzimy 24 X w rocznice nadania imie naszej szkole.

W tym dniu nie ma zajwec dydaktycznych. rano wszyscz wraz z sztandarem udajemy sie do Kosciola nastepnie w szkole czesc artystyczna , konkurs w tym roku piosenki religijne "Ojcze dla Ciebie spiewam'.

Nastepnie spotkanie przy ciastku  nauczyciele, emeryci, rodzice, goscie a po poludniu zabawa dlla uczniow.

annah24-10-2002 06:59:13   [#07]

no to u mnie bęzie podobnie

dziękuję za pomoc w wymyślaniu :)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]