Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Próbny egzamin gimnazjalny
strony: [ 1 ]
HenrykB19-10-2002 10:51:29   [#01]

Czyżby był planowany, czy ja nie umiem czytać?

Dyrektor OKE w Warszawie informuje, że w grudniu br. odbędzie się próbny sprawdzian w 6 klasie i próbny egzamin gimnazjalny w części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej. O szczegółach przedsięwzięcia i dokładnym terminie poinformujemy wkrótce w oddzielnym komunikacie.

To dotyczy tego roku? Nie mogę sie połapać w witrynie OKE Warszawa.

http://www.oke.waw.pl/

Ewa z Rz19-10-2002 11:23:30   [#02]

U nas w OKE Kraków...

Na wrześniowym spotkaniu podano, że możemy sobie przeprowadzić próbny sprawdzian jak organ zakupi arkusze i mój organ (czyzby wybory??) podjął taka decyzję.

U nas próbny sprawdzian będzie...

Gaba19-10-2002 12:20:26   [#03]
ma byc tylko sprawdzian próbny - nasz organ oprzysłał pismo, by zadeklarować się, kto chce, że zpłaci za druk materiałów.

A stanowczo odcięto się od próbnego egzmainu - powiedział to Marek Legutko szef OKE. Można ale we własnym zakresie.

koszty, koszty...
Hanna19-10-2002 14:58:13   [#04]

u nas

zostawiono  decyzję dyrektorom i sprawdzian próbny szóstoklasistów odbędzie sie 7 listopada o godzinie 9-tej. Dostaniemy po jednym arkuszu i wszystko pozostałe należy do nas( z kopiowaniem ich włącznie)
krystyna19-10-2002 17:54:01   [#05]

Ewo !!!

Nauczycielka (przewodnicząca szkolnej komisji egzaminacyjnej), która we wrześniu była na spotkaniu z przedstawicielami OKE przekazała nam dwie wersje wydarzeń:

1. albo szkoły zgłaszają do KO chęć przeprowadzenia egzaminu próbnego, KO opłaca to ze swojej kasy (?), dostaniemy też wszystkie kryteria oceniania i sami sprawdzamy, analizujemy, diagnozujemy itp...itd...

2. albo sami zamawiamy (w Wałbrzychu)  i opłacamy, ale za to mamy prace poprawione i przeanalizowane - tak jak te wszystkie testy diagnozujace "na wejściu".

Jesteśmy to samo KO i albo ta pani coś nie zrozumiała, albo ja coś namieszłam...

Marek z Rzeszowa19-10-2002 22:53:59   [#06]

Widzę, że urzędasy z OKE próbują naszym kosztem uzasadnić sens swojego istnienia. Jak mam sobie sam zorganizować, sam poprawić albo sam zapłacić - to po co mi czapa OKE?

Marek

Violetta20-10-2002 22:19:14   [#07]

w Wielkopolsce

Próbny egzamin odbędzie się w styczniu, oczywiście jeżeli szkoła zakupi arkusze. Informowałam się o cenę arkuszy, OKE w Poznaniu odpowiedziało, że arkusz sprawdzianu nie przekroczy 0,70 zł natomiast arkusz egzaminu nie przekroczy ceny 1 zł.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]