Forum OSKKO - wątek

TEMAT: A o tym co sądzicie?
strony: [ 1 ]
Tera14-10-2002 11:23:53   [#01]
Premier uspokaja nauczycieli IAR 2002-10-14 (08:14)

Przewidziane na październik podwyżki dla nauczycieli zostaną im przekazane bez opóźnienia - zapowiedział w poniedziałek premier Leszek Miller. Rządowy termin wypłaty podważyła ostatnio oświatowa Solidarność uznając go za nierealny.

W wypowiedzi dla porannych Sygnałów Dnia, premier zaznaczył, że pieniądze na podwyżki oświatowe będą przekazane zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Rozpoczęło się już wypłacanie pierwszej transzy na podstawie zeszłorocznych danych dotyczących nauczycieli.

Pieniądze z drugiej transzy - wyrównującej za ten rok - nauczyciele będą mogli odebrać za kilkanaście dni. Oznacza to - zaznaczył Leszek Miller, że ci, którzy awansowali w zeszłym roku, dostaną podwyżkę w dwóch ratach, a pozostali - od razu. Premier dodał także, że jeżeli w tym roku pojawią się dodatkowe wpływy z podatku VAT, to zostaną one również przeznaczone na podwyżki dla nauczycieli.

Premier Miller zapowiedział również, że w przyszłym roku emeryci i renciści dostaną podwyżkę dziesięciokrotnie wyższą od tegorocznej. (mag)


Rozumiecie coś z tego , bo ja nie bardzo?
Majka14-10-2002 11:40:57   [#02]

Wielki Doradca Tymochowicz uczył kiedyś polityków, że nieważna treść, ważne są słowa-klucze, powtarzane jak najczęściej. Tylko te zostają w pamięci słuchacza.

 Premier dobrze słuchał Mistrza: dostaną, bez opóźnienia, dziesięciokrotnie więcej, za kilkanaście dni, już wypłacane, pięniądze, podwyżki, podwyżki, podwyżki dla nauczycieli....wpływy z VAT również dla nauczycieli...

beera14-10-2002 11:43:18   [#03]

MiC??

O co chodzi, bo ja nie rozumiem?

Październikową podwyżke już wydałam..dostanę jeszcze jedną? ;-))

Tera14-10-2002 11:58:26   [#04]

Ja niestety jeszce nie i nie wiem kiedy dostanę. 

A z tego misz-maszu, który przytoczyłam poniżej dowiaduję się, że w dwóch ratach?

Tera14-10-2002 14:41:53   [#05]

Tak na marginesie to dziwne rzeczy się dzięją.

Wiadomość , którą skopiowałam  i komentarze do niej szybko "wyleciały " z WP.

W INTERII PL. też skrócono wiadomość i usunięto komentarze.

Ciekawe??????????????????????

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]