Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Jak sobie radzicie z takimi uczniami
strony: [ 1 ]
RomanG11-10-2002 17:14:48   [#01]
jak Michał?
Bo przypuszczam, że ma on trochę mało latek.

On nam pluje w twarz, a my udajemy, że deszcz pada, czy też zdecydowanie przywołujemy go do porządku?

Perswazja, czy wypraszamy z gabinetu?
Małgoś11-10-2002 20:06:46   [#02]

Z uczniami jest prościej... Im uczeń jest bardziej niekulturalny tym staranniej dobieram słowa i gesty...nawet okazuję szczególną taktowność i...życzliwość, jednoczesnie wyraźnie wypowiadając NIE przeciw zachowaniom poniżej granic dobrego smaku.

Raz wyszłam z tej "kulturalnej formy", gdy jeden licealista drugiemu (troche odrzucanemu przez klasę z powodu m.in. jąkania sie i nadopiekuńczych rodziców) w mikołajkowej paczce podarował...psi kaganiec. To była 4 kl. LO a więc dorośli i nie miałam specjalnych skrupułów żeby zagrzmieć."Powiało grozą" i było juz dużo lepiej - ofiara broniła kata, a temu było łyso.

Z dorosłymi nie jest to takie łatwe...bo chyba trudniej nam sie przyznać do błędu i kompletenie nie potrafimy przepraszać.

Nie mam pomysłu na MICHĘ pełną KRZYCHA, ale czuje, że milczenie nie jest tu dobre...bo on sie wtedy coraz bardziej panoszy. Nowi forumowcy sa zdezorientowani i niepotrzebnie pakują się w sam środek cyklonu. Dlatego wydaje mi się, że powinno sie reagowac na to co wypisuje - otwarcie i na forum. Nowi wcale nie sa az tak wrażliwi, to sa w końcu dorosli doświadczeni ludzie i wiedzą, że tam gdzie wolny dostep zawsze może znaleźć sie ktoś, kto rozrabia. Myślę, że nie można się usuwać i ustepowac pola.

Żaczek12-10-2002 00:11:42   [#03]

Misiu - Krzysiu.

Masz tyle jadu w sobie człowieku, że sam siebie nie lubisz. W następnym poście "PRZYWAL" Krzysztofowi Wieczorowi(vel "MICHO") za nieudacznictwo. Inaczej kasy nie dostaniesz. Zrobisz TOTALNĄ klapę.

 

 ….. do Janusza P.

 

Krzysztof z Warszawy (---.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl)

28.06.2002 16:12 [#11]

 

 

 

No, no...

 

 

 

"... dopiero moja obecność i zagrożenie zmusiły Pana do przeprosin - ciekawe, czy równie szczerych jak mnie. Jak Pan to robi, że ci ludzie dali się tak zakrecić. Z jednej strony mam dla Pana podziw jak dla Hitlera i Stalina, z drugiej przynależne im uczucia"

 

   Kompleksy, czy syndrom braku akceptacji?

   Czy wyślesz NAS wszystkich, Krzysiu, Misiu do gazu?

MICHAŁ12-10-2002 00:50:03   [#04]

o tym jadzie to intrygujące

wykorzystam w swoich dalszych poczynaniach.

micha

beera12-10-2002 01:13:07   [#05]

postąpię wbrew sobie

I ten jeden jedyny raz napiszę tu, co myslę

Sklaniam sie raczej ku zdaniu Adyy

Agresja rodzi agresję.

Tylko tchórzliwe psy gryzą.

Pies z charakterem ocenia obiektywnie zagrożenie .

Nie kąsa bo wie ,że ma przewagę, przewagę charakteru.

Ma klasę, ma to coś w oku:-))

Jak znam Adęę i jej IQ te zdania sa do nas, nie do Krzysia.

Ale napiszę, bo sprzeciwiam się Twoim prostym ocenom, Gosiu. To, że przyjęlismy jedną z dróg rozwiązań ,inną,nie oznacza iż jestesmy zdezorientowani.

Juz Krzysia tu mielismy.

Polemiki z nim budziły jego radość- miał pole do popisu.

Niektórzy z Nas ulegali także swoim polemicznym pasjom i wykazywali polot i erudycję. Zapewniem, ze z równym niesmakiem czyta sie KW jak i nasze posty umieszczane w polemicznym pędzie. Wiem to, bo kiedyś poczytałam swoje posty kierowane do niego. Przy pisaniu wydawały mi się miażdżącą ripostą, po pewnym czasie trudno było w postach naszych znaleźć istotą znaczeniową różnicę. Dzieliła je tylko forma.

Poza tym zawsze znajdzie sie jakis "sprawiedliwy" wydający ocenę na podstawie niepełnej wiedzy i w obronie wolności wypowiedzi. Zawsze znajdzie się też parę osób chcących przy okazji załatwić swoje frustracje.

U niektorych z Nas pojawił sie także syndrom żony pijaka" ja go zmienię"

.............

Jestem więc zdania, że należąłoby ograniczać mozliwość pojawiania się na forum osób , które przychodzą tu nie po to, abyz nami dyskutować, polemizować lecz chcą się pobawic naszym kosztem.

Oczywiście....widzę juz tłum obrońców ... Juz się z nim zetknęłam po pierwszej wizycie Krzysia u nas...

To forum to dla mnie jak wielka sala. Jest w niej wielu ludzi. Część rozmawia ze soba, część przechadza się swobodnie, część tylko sie przypatruje. Jesli do tej sali wejdzie ktoś, kto obraża moja koleżankę, nie zamierzam go prosić" ależ przypatrz się- ona jest fajna" lub " no, co ty...no...proszę...nie pluj jej w twarz...no...a jeśli to juz zrobiłeś, to chociaż wytrzyj" -zamierzałabym gościa, po prostu, wyrzucić.

Net nie może dla nas się zbyt różnić od realu. Związki i zalezności między nami są tu podabne do tych jakie mamy w rzeczywistości.

Żartujemy ze sobą, rozmawiamy, szanujemy się. Nie zamierzam posunąć swojej tolerancji dla chamstwa do rozmiarów innych niz bym to zrobiła w realnym świecie.

Byloby to dla mnie zakłamanie.

.........

I powiem Wam jeszcze coś, co nigdy tu nie padło. Dzięki Krzysiowi nie ma na forum Janusza....

dzięki Krzysiowi?

Nie ...

Janusz z Krzysztofem poradziłby sobie świetnie.

To myśmy wybrali- pomiedzy wolnościa wypowiedzi jednego czlowieka, a drugim czlowiekiem.

Wybieraliśmy pomiędzy czyms , a kimś. Wybralismy "coś"

Ale za to ilu wśród nas poprawiło sobie nastrój myśląc"jestem szlachetny" "znam sposoby postępowania" "Jestem wrązliwy i sprawiedliwy"

Do chrzanu z takim wyborem.

........................

Dlatego jestem tu zupełnie zdecydowana w odpowiedzi na pytanie Romana- Wypraszamy.

MICHAŁ12-10-2002 01:20:24   [#06]

Ładne, ładne...

Asia (---.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl) 12.10.2002 01:13 [#05]
postąpię wbrew sobie

I ten jeden jedyny raz napiszę tu, co myslę

 

beera12-10-2002 01:25:12   [#07]

:-))

NIe sposób odmówić Ci tu umięjętności wyłapywania smacznych kąsków :-)))

postąpię wbrew sobie

I ten jeden jedyny raz napiszę tu, co myslę na ten temat

tak powinno brzmieć to zdanie, ktore staje się bez sensu tym razem w warstwie znaczeniowej, bo oto pojawił sie drugi raz.

 

 

MICHAŁ12-10-2002 01:33:07   [#08]

Janusz z Krzysztofem poradziłby sobie świetnie.

hmmm - ale jestem micha
MICHAŁ12-10-2002 01:38:04   [#09]

:-))

tak powinno brzmieć to zdanie, ktore staje się bez sensu tym razem w warstwie znaczeniowej, bo oto pojawił sie drugi raz.

Adaa12-10-2002 11:12:29   [#10]

nie mam ręki...już?

Krzysztofie?

A gdybym podała Ci rękę.

Odgryzł byś ją?

Czy to trudne pytanie?

Czy "nieodgryzienie" przyniosłoby Ci satysfakcję?

Pozwól dostrzec to coś w oku, w Twoim oku.

MICHAŁ12-10-2002 15:08:12   [#11]

"Ty co z głębi swej kanapy, wychylając kibić tłustą, wstrętne swe nadstawiasz łapy przerażonym naszym ustom"

Tadeusz "Boy" Żeleński

Adaa12-10-2002 16:18:08   [#12]

no i o:-)))

:-))))

no i mam za swoje:-))

 chyba odrośnie:-)))))))))?(ta wstrętna łapa)

a mówili mi żebym nie wystawiała:-))))

MICHAŁ12-10-2002 16:24:17   [#13]

A to jest jakaś tajna indoktrynacja poprzez priva ? Bo tu nic nie widać. Pająk doradza muchom ?

Adaa12-10-2002 16:32:10   [#14]

:-))))

Ci z PZK
MICHAŁ12-10-2002 16:37:23   [#15]

Coprawda nie wiem co to PZK (może Polski Związek Kabotynów), ale cieszę się, że nie jest to PJV !

micha

Adaa12-10-2002 16:42:02   [#16]
co prawda to prawda:-)))))))))) guzik wiesz
MICHAŁ12-10-2002 16:44:32   [#17]
ale do szkoły chodzę, widocznie czegoś w niej brakuje
Adaa12-10-2002 16:55:35   [#18]

he is the best...

Krzysiu to Ty jesteś boooooski:-)))))))))

powalasz:-)))))))) kobiety:-)))))))))))))))

po co Ci szkoła:-)))))

MICHAŁ12-10-2002 17:07:23   [#19]

pomijam mylenie imion - no cóż... jak się jest powalonym, to tak bywa.

i nie jestem buzki ?

Adaa12-10-2002 17:14:37   [#20]

:-)))))))))

Jesteś , jesteś......

buzki, bazuki, .........buźki,buźki........

Kończę bo .......no wiecie co:-))))))))))

MICHAŁ12-10-2002 17:18:25   [#21]
strzeż się AIDS !
Adaa12-10-2002 17:25:18   [#22]

:-))))))

 

Tak ,tak:-)))))))

Konto zapomniane12-10-2002 17:49:35   [#23]

A moze stawisz sie po stronie michała co?

On może chciałpowiedzieć co się dzieje.... W szkołach, wszsycy ściągają..... W toaletach, palą paierosy.... Rodzice cały czas wrzeszczą na nich.... Karzą im odrabiać lekcje i w ogule im przy ty nie pomagają a oni często sami nie umieją tego zrobić...... Często są też terroryzowani przez innych uczniów....... Wy NIC o tym nie wiecie was interesują tylko pieniądze TYLKO pieniądze..... a wykształcenie uczniów??? Czy to już się nie liczy???? Ja wiem jaka jest ciężka sytuacja, ale to wam płacą a nie nam!!! Może okaże się że jestem głupi, może będziecie mówić że pluje wam w twarz ale będe mówiłto co myśle..............
Małgoś12-10-2002 18:08:24   [#24]

rozszczepienie osobowiści...

idee nadwartościowe...

nadużywanie wielkich kwantyfikatorów....

przeświadczenie o powszechnym zaniku wartościowych idei...

przymus dokonywania nadinterpretacji nawet w całkiem  niewinnych wątkach

MiC !!!!

A rozmawiałeś już z ..Napoleonem Bonaparte?...Krzysiu Misiu

Adaa12-10-2002 23:42:45   [#25]

Na zakończenie ....

Krzysiu

Nie bądź taki hardy:-)

Celowo nie piszę twardy bo z twardościę masz tyle tylko  wspólnego, że pracujesz na Twardej:-))))))

To Ci jednak pewnych rzeczy, swiadczących o męskości   nie zastąpi:-)

I nie ujadaj już......bo domniemam,że ujadasz bardzo cienkim głosikiem:-))

 

A Żeleński............... też Ci nie pomoże:-)))))))))))

MICHAŁ13-10-2002 00:22:37   [#26]

Nie bądź taki hardy:-)

przymus dokonywania nadinterpretacji nawet w całkiem  niewinnych wątkach

Celowo nie piszę twardy bo z twardościę masz tyle tylko  wspólnego, że pracujesz na Twardej:-))))))

nadużywanie wielkich kwantyfikatorów....

To Ci jednak pewnych rzeczy, swiadczących o męskości   nie zastąpi:-)

idee nadwartościowe...

I nie ujadaj już......bo domniemam,że ujadasz bardzo cienkim głosikiem:-))

zawiadomiem PZK !!

A Żeleński............... też Ci nie pomoże:-)))))))))))

przeświadczenie o powszechnym zaniku wartościowych idei...

Małgoś13-10-2002 00:58:11   [#27]
Krzysiu Misiu...same pudła, sorry ale przykłady nieadekwatnie dobrane
MICHAŁ13-10-2002 00:59:14   [#28]
to nie ja to napisałem...
Małgoś13-10-2002 01:02:21   [#29]

niestety..piętro niżej ..TY...

MICHAŁ13-10-2002 01:06:48   [#30]

piętro niżej powiadasz ??

Moja nauczycielka od polaka odeszła z zawodu, gdy nam podyktowała do zeszytów "Pamiętajcie dzieci, że krówka zawsze pisze się krufka"

Małgoś13-10-2002 01:16:20   [#31]
Krzysiu Misiu, może to noc, może czerwone słodkie wino, ale ...nie rozumiem tej krufki?
MICHAŁ13-10-2002 01:19:58   [#32]
nie rozmawiam z nietrzeźwymi
Małgoś13-10-2002 01:25:11   [#33]

do stanu nietrzeźwości to mi niestety baaardzo daleko, ale uważaj bo to wskazówka dla większości forumowiczów

juz wiemy z kim nie gadasz!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]