Forum OSKKO - wątek

TEMAT: z ostatniej chwili
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ]
JarTul07-05-2006 22:18:36   [#301]

http://wiadomosci.onet.pl/1318036,11,item.html


Roman Giertych - http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Giertych
Wojciech Wierzejski - http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Wierzejski

Myślałem, że dobijamy do dna z ostatnią ekipą, ale okazuje się, że dno też może mieć dno.

Czy kiedyś ujrzymy słońce w tej otchłani? :-(((((

beera07-05-2006 22:21:12   [#302]

jak się przebijemy na tej otchłani drugą stronę

ale to bedzie inne słonce

;)

Posłuchalam pawłowskiego z LPR 24 lata? może ciut wiecej, ale wie jak rządzic tym krajem.

a Balcerowicz?

musi odejść...

beera07-05-2006 22:23:40   [#303]

nasz wiceminister oświaty:

Stwierdził ponadto, że osobom którym udowodni się cudzołóstwo, powinno się golić głowy

Jest wymieniamy jako jeden z "faszyzujących" członków LPR. Był na zdjeciach w faszystowskim pozdrowieniu w dzienniku "Fakt". Ma na końcie niechlubne wypowiedzi i akcje w ramach działalności partyjnej i z Młodzieżą Wszechpolską

a dzięki temu:

Podkreśla konieczność odprawiania liturgii w języku łacińskim oraz to, że kapłan powinien sprawować mszę świętą stojąc przodem do ołtarza a nie do wiernych

nie lubi go nawet rydzyk

JarTul07-05-2006 22:28:18   [#304]

Wojciech Wierzejski

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii.

Wojciech Wierzejski (1976-), polski polityk (LPR)

  • Nie wybieram się na Ukrainę, jestem polskim posłem. W otoczeniu Juszczenki są wrogo nastawieni do Polski nacjonaliści. Pieniądze wydamy na kampanię przeciw przyjęciu konstytucji UE, a nie na wycieczki na Ukrainę.
  • Wzywam do bojkotu Gazety Wyborczej. Nie kupujcie jej, nie czytajcie, nie rozmawiajcie z dziennikarzami. Niech kioskarze jej nie sprzedają, a przynajmniej nie eksponują. W samorządach, gdzie rządzimy, trzeba wycofać urzędową prenumeratę, nie dawać ogłoszeń o przetargach.
    • Źródło: kongres LPR, 15 stycznia 2005 r.
  • Nie pozwólmy na tolerancję dla osób o świadomych przekonaniach homoseksualnych. Czynni, skrajni, aktywni działacze homoseksualni powinni być poddawani obyczajowej, społecznej i towarzyskiej nietolerancji.
    • Źródło: Parada Normalności Młodzieży Wszechpolskiej w Warszawie, 18 czerwca 2005 r.
  • LPR wprowadzi pozytywny program prorodzinny. Niektóre środowiska uznają to za dyskryminację kochających inaczej i za bardzo się nie pomylą. Nasz program to pozytywna dyskryminacja. Chcemy promować postawy prorodzinne, a przy okazji zwalczać to, co sprzeczne z normą.
    • Źródło: internetowy portal Polskie Jutro, 1 sierpnia 2005 r.
  • Nikt normalny na lewicę nie głosuje. Tylko patologia, dewiacja i prymitywizm obyczajowy
    • Źródło: internetowa strona LPR, koniec sierpnia 2005 r.
  • Widziałem przynajmniej trzy zdjęcia Jana Pawła II, który trzyma rękę tak jak ci panowie. Przed wojną wszystkie organizacje młodzieżowe, m.in. towarzystwo Sokół, do którego należał Jan Paweł II, miały taki gest. Ale nam się kojarzy z organizacjami faszystowskimi.
    • Źródło: Rzeczpospolita 31 października 2005r.
    • Opis: Wierzejski tłumaczy wszechpolaków sfotografowanych z dłońmi uniesionymi w faszystowskim pozdrowieniu.
Magosia07-05-2006 22:39:42   [#305]

Czarny tydzień?

APEL
W związku z zaistniałą sytuacją, jaką jest powołanie na ministra edukacji Romana Giertycha apeluję do wszystkich kształcących się Polaków, oraz ich nauczyciali o przeprowadzenie akcji CZARNY TYDZIEŃ POLSKIEJ EDUKACJI. od 08.05.06 do 12.05.06 na znak protestu przychodźmy do szkoły lub na uczelnię ubrani na czarno. Niech będzie to znak sprzeciwu przeciwko decyzji politycznej pozwalającej na obsadzenie tego ważnego dla nas stanowiska osobą zupełnie niekompetentną. Zaprotestujmu przeciwko człowiekowi, którego nacjonalistyczne poglądy mogą wpłynąc na polską edukację. Zaprotestujmy przeciwko obsadzaniu stanowisk w ministerstwie edukacji bojówkarzami z Młodzieży Wszechpolskiej!
Proszę, roześlij ten apel dalej!

~apel, 07.05.2006 22:29
 CYTAT: Z wątku na onecie...:-(
beera08-05-2006 14:50:59   [#306]

 polecam trójkę

mają zaraz mówic o urządzaniu się naszych władz w ministerstwie

beera08-05-2006 14:53:25   [#307]

a swoją drogą w serwisie trójki czytam takie coś:

Szef MSZ jutro
Najprawdopodobniej jutro poznamy nowego minisra spraw zagranicznych.

http://www.radio.com.pl/trojka/wiadomosci/

 

odwazni w tej krytyce- nie sądzicie?

;)))))))))))))))))))))

Marek Pleśniar08-05-2006 15:40:00   [#308]
"minisra" brzmi dumnie i frojdowsko;-)
zgredek08-05-2006 15:47:03   [#309]

trójka i "Wciąż bardziej obcy" Lady Pank

jakże pasujący tekst tu:

Są dni, kiedy mówię: dość
Żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram, śpiewam, jem i śpię
Tak naprawdę jednak nie ma mnie

Wciąż jestem obcy
Zupełnie obcy tu - niby wróg
Wciąż jestem obcy
Wciąż bardziej obcy wam
I sobie sam

Ktoś znów wczoraj mówił mi:
Trzeba przecież kochać coś, by żyć
Mieć gdzieś jakiś własny ląd
Choćby o te dziesięć godzin stąd

Wciąż jestem obcy...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ]