Forum OSKKO - wątek

TEMAT: ZAPISY DO OSKKO
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar26-09-2002 13:02:52   [#01]

Przypominam (i zachęcam) o zapisach do OSKKO. Musimy nabrać masy by interweniować i działać. Deklaracja członkowska znajduje sie w witrynie OSKKO (u góry ekranu w dziale Zapisy - Deklaracja - , oraz na wszelki wypadek tu

Od razu - bo to ważne dla kandydatów - informuję o przewidywanych składkach. Po zakończeniu procesu rejestracji zaczniemy zbierać składki członkowskie. Informuję, że Zarząd przegłosował przyszłą składkę w kwocie 50zł - płatne jednorazowo lub w ratach - półrocznie: 2 razy po 25zł. Pokryje to podstawowe koszta korespondencji z członkami OSKKO, materiałów biurowych itp.

Ze względu na możliwe naprawy serwera pozwalam sobie informacje o naborze wkleić ponownie tu:

Jak zostać członkiem OSKKO?


 

Naborem zajmuje się Biuro Stowarzyszenia. Po zebraniu deklaracje są przekazywane Zarządowi OSKKO do rozpatrzenia.

Wystarczy:

  • spełniać warunki zawarte w statucie OSKKO:
    § 8. Członkiem stowarzyszenia może być pełnoletni obywatel polski, mający zdolność do czynności prawnych i nie pozbawiony praw publicznych, który deklaruje chęć przystąpienia do Stowarzyszenia, utożsamia się z jego celami i zostanie przyjęty w poczet członków uchwałą Zarządu Stowarzyszenia
    Stowarzyszenie zrzesza:
    1. Członków zwyczajnych - kadrę kierowniczą placówek oświatowych, pracowników merytorycznych organów prowadzących placówki oświatowe i sprawujących nadzór pedagogiczny, kadrę pedagogiczną zatrudnioną w placówkach oświatowych, działaczy oświatowych.
    2. Członków honorowych
    3. Członków wspierających - w szczególności osoby prawne

    § 9
    1. Przyjęcia w poczet członków zwyczajnych, i wspierających Stowarzyszenia dokonuje Zarząd Stowarzyszenia na podstawie pisemnej deklaracji przystępującego, zawierającej imię i nazwisko (nazwę), datę urodzenia, miejsce zamieszkania (siedzibę), miejsce pracy, oświadczenie o przystąpieniu i zgodę na opłacanie składek członkowskich oraz, gdy chodzi o osoby prawne zakres deklarowanej Stowarzyszeniu pomocy.
    2. Członkostwo powstaje z dniem podjęcia przez Zarząd uchwały o przyjęciu.
    3. Założyciele Stowarzyszenia, którzy podpisali listę założycieli dołączoną do wniosku o rejestrację Stowarzyszenia, staja się jego członkami zwyczajnymi z chwilą uprawomocnienia się postanowienia sądu o zarejestrowaniu.
    §10
    1. Przyjęcie w poczet członków honorowych następuje na podstawie uchwały Zarządu Stowarzyszenia za zgodą osoby, której honorowe członkostwo zaproponowano, na podstawie pisemnej deklaracji, o której mowa w §9 ust. 1.
    2. Członkostwo honorowe powstaje z dniem podjęcia przez Zarząd uchwały o przyjęciu w poczet członków honorowych.
  • wypełnić deklarację członkowską (w menu - Zapisy - Deklaracja) (awaryjnie: Deklaracja)
  • wysłać ją do biura OSKKO, na adres:
 

Marek Pleśniar, OSKKO

10-132 Olsztyn, ul Królowej Jadwigi 2/12

 

 

Odpowiedzi na pytania dotyczące naboru:

  • e-mail: biuro.oskko@wp.pl
  • poczta - pod podanym w ramce adresem
  • telefon: 0602-786-034, (089) 535-91-90
Rycho26-09-2002 13:44:29   [#02]

już wysłałem

:-)))
ANDRZEJ26-09-2002 16:16:17   [#03]
Ja też .... wysłałem pozdrowienia Andrzej - Yogi
Marek Pleśniar26-09-2002 16:38:43   [#04]

:-)

fajnie:-)

musimy pomyśleć nad zjazdem walnym

no i wym walniemy najpierw - co załatwimy:-)

Marek Pleśniar26-09-2002 18:55:29   [#05]

nie "wym"

lecz "czym"

:-))))

Marla26-09-2002 19:56:00   [#06]

Ja też

juz wysłałam, pozdrawiam!!!  ;-))
bogna26-09-2002 20:01:11   [#07]

Marku - ile listów dziennie dostajesz?

Dużo czy bardzo duuużo?

A twój listonosz - nie wścieka się, że ma całą torbę wypełnioną korespondencją do ciebie?

Marek Pleśniar26-09-2002 20:44:13   [#08]

:-)

nareszcie nie mogę narzekać że nikt nie pisuje:-)

nawet dziewczyny!! :-)

założyłem Wam segregator i Was dziurkuję dziurkaczem:-)

Gaba26-09-2002 21:16:19   [#09]
to się teraz dziurkacz nazywa, czterdziesci lat tego używam, a nie wiedziałam o tym... dobra, powiem staremu!
Marek Pleśniar26-09-2002 21:30:06   [#10]

mic

gaba!!!!!!

:-))))

Marek Pleśniar05-10-2002 03:13:05   [#11]

liczę koperty

na razie w tym tygodniu 16 deklaracji!

a Wy gdzie?

;-)

Maria05-10-2002 17:48:51   [#12]

Marku

A nie mozna mailem tych deklaracji. Ja nie mam czasu iśc na pocztę.:-))
Marek Pleśniar05-10-2002 17:50:01   [#13]

wszystko fajnie

ale podpis:-)

a przez szkołę jakoś?

Maria05-10-2002 19:34:32   [#14]

Chęci mam wielkie

A czy faks wchodzi w grę? Jesli nie to może wzruszę czymś sekretarkę, aby mi to załatwiła-)))
Marek Pleśniar05-10-2002 19:52:08   [#15]

NO WŁASNIE BYM TAK RADZIŁ:-)))) (CAPslock:-))

deklaracje są ważne - takie czasy:-)

mam pół segregatora już:-))))

fajnie tak - jak jestesmy wszyscy. Rusza nasza kampania - teraz w prasie. O wszyskim powiem bliżej terminu druku poszczególnych czasopism. I zaczniemy interweniować w pierwszych sprawach!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]