Forum OSKKO - wątek

TEMAT: badanie wad postawy
strony: [ 1 ]
emeryt26-09-2002 10:49:45   [#01]

Będę wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące organizacji przesiewowych badań wad postawy. Może ktoś z Was ogłaszał przetarg na wykonanie takich badań??? - mile widziana będzie dokumentacja na ten temat. Może ktoś ma doświadczenia (dobre!!!) w kontaktach z ośrodkami wykonującymi takie badania. Bardzo proszę o adresy - Wrocław i okolice.

Pozdrawiam wszystkich.

Lucyna26-09-2002 17:33:42   [#02]

badania

Tego typu badania finansował w mojej szkole(chyba trzy lata temu) Wydział Zdrowia ul.G. Zapolskiej.Szefem tego wydziału jest dr Sidorowicz-skontaktuj się z nim. Do ubiegłego roku niektóre moje dzieci szkolne z wadami postawy typu skolioza chodziły do Pulsantis (chyba na Grabiszyńkiej).

Nie mam żadnych dokumentów przetargowych na tego typu usługę, ale przypuszczam, że robi się to podobnie jak w przetargu np. na remont toalet?

emeryt27-09-2002 12:03:14   [#03]

dzięki

Lucynko za informację. Akurat doszedłem, że badania robi też AWF.Ale mam kłopot ze specyfikacją, bo nie bardzo wiem jak ująć sprawę kontrolnych badań po okresie wykonania zaleconych ćwiczeń (po jakim czasie).
Lucyna27-09-2002 18:46:50   [#04]

rekontrola

Nie znam żadnych bliższych danych na ten temat. Skontaktuj się z W-F oni powinni wiedzieć zwłaszcza, że prowadzą studia podyplomowe gimnastyki korekcyjnej.Pozdrowienia
Joru28-09-2002 17:44:31   [#05]

Badania robi

AWF wrocławski - zakład anatomii człowieka albo morfologii funkcjonalnej ( nie wiem jak oni teraz się nazywają). Proponuje skontaktować się z prof. Zofią Ignasiak lub dr Grzegorzem Żurkiem. Również w sprawie badań kontrolnych.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]