Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Do kolekcji Henia - jeszcze jeden regulamin
strony: [ 1 ]
Marek z Rzeszowa25-09-2002 19:09:06   [#01]

Dawno, dawno temu byłem na kursie dla tzw. rezerwy kadrowej (kto pamięta kiedy to było?).

I tam mądry facet podyktował nam schemat pewnego zarządzenia dyrektora.

Niestety podstawa prawna się "trochę" zestarzała (straciła moc w 2002r.). Więc może ktoś znajdzie nową. Zarządzenie jest z gatunku RWD więc warte powielenia.

Poczytajcie:

 

Zarządzenie Nr

Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr

w

z dnia

w sprawie zachowania się osób trzecich na terenie

Szkoły oraz nieruchomości należącej do Szkoły

 

    Działając na podstawie   Uchwały nr 57 Rady Ministrów z dnia 23 maja 1983 roku w sprawie wykonywania kontroli przez organy administracji państwowej (Monitor Polski Nr 22 poz.124) zarządzam, co następuje:

§1.    Każdy, kto żąda czynności prawnych lub jest stroną w postępowaniu (względnie ma obowiązek prawny dokonania kontroli, wizytacji itp.) ma obowiązek uzyskania zgody na tę czynność od Dyrektora Szkoły.

§2.    Żaden z pracowników nie może udzielać informacji na temat działalności Szkoły bez polecenia służbowego Dyrektora.

§3.    Zarządzenie dotyczy także dziennikarzy pism, radia i telewizji. Żadna publikacja nie może być udostępniona bez autoryzacji przez Dyrektora Szkoły.

§4.    Wszystkie osoby wymienione w pkt.1 mają obowiązek dokonania wpisu do książki kontroli zewnętrznej znajdującej się w sekretariacie Szkoły.

§5.    Każda osoba wymieniona w pkt.1 mają obowiązek przedstawienia Dyrektorowi Szkoły legitymacji i delegacji służbowej, z której musi wynikać cel kontroli lub wizytacji. W ramach tego celu osoba uprawniona może prowadzić czynności służbowe.

§6.    Żadnej osobie, która żądać będzie czynności prawnych, a będącej pod wpływem działania alkoholu lub w stanie wskazującym na jego użycie nie udziela się zgody na ich wykonanie.

§7.    Każdy z pracowników zobowiązany jest do niezwłocznego zawiadomienia Dyrektora Szkoły o niewłaściwym zachowaniu się osób trzecich lub wykonywaniu czynności bez wymaganego zezwolenia na terenie Szkoły lub nieruchomości do niej należącej.

 

Dyrektor Szkoły

Marek Pleśniar25-09-2002 20:13:17   [#02]

no no:-)

musiał ktoś mieć niezłe kłopoty że to opracował (bo jak wiemy takie rzeczy zawsze tworzy sie po fakcie:-)
HenrykB27-09-2002 19:37:32   [#03]

No cóż

Kopiujemy i do archiwum.

Nigdy nie wiadomo, kiedy sie przyda.

Tworzę nowe materiały i umieszczam Wasze. Zajrzyjcie dziś późnym wieczorem.

http://www.edukator.net.pl

Dzięki za pamięć :-)))

HenrykB

jacek G27-09-2002 22:27:01   [#04]

Jestem pod wrażeniem

Twojej witryny Henryku. Jestem dyrektorem 27 dni i na każdy temat tam podany rzucam się jak kot na szperkę. Rewelacja.
HenrykB27-09-2002 23:31:23   [#05]

Dzięki Jacku

Sprawdzaj tylko podstawę prawną, bo się ciągle zmienia i nie wszystko jest aktualne! Pracuję nad tym, ale ciągle coś nowego się dzieje i trzeba się tym zająć. Bądź krytyczny w wyborze materiału.
annah28-09-2002 10:19:19   [#06]

henryk

strona jest the best

oklaski się należą :)

janzg28-09-2002 12:10:16   [#07]

HenrykuB

Gratuluję witryny, już skorzystałem. Skopiowałem zasady publikacji, w wolnej chwili przestudiuję i postaram się podzielić swoimi materiałami.

Może warto byłoby dodać jakiś link, w którym dodawanoby aktualizację podstaw prawnych.

Np. moim zdaniem w grupie "socjalne" regulamin funduszu zdrowotnego jest zupełnie nieaktualny - jeśli chodzi o priorytety - bo zmieniła się podstawa prawna. Aktualne rozporządzenie, to Dz. U.(chyba) 75/96 poz. (pewne)108 z dnia 12 stycznia 1996r.

Konto zapomniane02-10-2002 12:07:04   [#08]

Zakres obowiązków konserwatora palacza

W trybie pilnym potrzebuję zakres obowiązków konserwatora palacza.PIPa na głowie a jestem szefem od 32 dni.
Jersz02-10-2002 21:00:24   [#09]

Jeszcze kilka regulaminów ze strony szkolnej ...

http://www.sp5.gostyn.pl/index1.html
jerzyk02-10-2002 21:47:00   [#10]

Fajna strona :-))

Jersz .Podoba mi sie Wasza strona

pozdrowionka i gratulacje

:-))

Jersz02-10-2002 21:54:22   [#11]
Nie moja - niestety ale mojego dobrego kolegi. Przekaże gratulacje.
jerzyk02-10-2002 22:01:19   [#12]

:-))

słusznie :-)) ale dzieki za adres;-))

JarTul03-10-2002 19:18:38   [#13]

Jaka aktualnie jest podstawa prawna

do wyżej cytowanego zarządzenia?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]