Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wniosek do dyrektora -awans
strony: [ 1 ]
Mariola21-09-2002 14:24:53   [#01]
Mam prośbę.
Potrzebuję wzór wniosku jaki składa nauczyciel mianowany do dyrektora szkoły z prośbą o rozpoczęcie stażu (2 lata i 9 miesięcy) na nauczyciela dyplomowanego.
Ja już nie pamiętam a nawet nie wiem gdzie tego szukać.
Może ktoś ma pod ręką?
Z góry dziękuję a sprawa jakby pilna :-)
Agnieszka z Krakowa21-09-2002 14:43:13   [#02]

Ja napisałam taki:

Kraków, 29 sierpnia 2002 roku                                           Dyrekcja...

WNIOSEK

Na mocy Art. 9d ust. 1 Ustawy Karta Nauczyciela z dnia 26 stycznia 1982 roku z późniejszymi zmianami zwracam się z wnioskiem o rozpoczęcie od dnia 1 września 2002 roku stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego w wymiarze 2 lat i 9 miesięcy.

Oświadczam, że spełniam wszystkie konieczne warunki rozpoczęcia tego stażu, dotyczące zwłaszcza wykształcenia i przygotowania pedagogicznego. W roku 2002 uzyskałam stopień nauczyciela mianowanego.

Zgodnie z wymogami znowelizowanej Karty Nauczyciela oraz rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli do niniejszego wniosku załączam dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje zawodowe i pedagogiczne, zaświadczenie o obecnym moim statusie zawodowym oraz plan rozwoju zawodowego.

Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Konto zapomniane21-09-2002 16:32:30   [#03]

oj, chiba bzy sień obejdzie

Obecnie moim zdaniem jedynie informujesz dyrektora o rozpoczęciu stażu:)))) Ciekawe co na to sznowne ciała dyrektorskie? Pozdrawiam
Agnieszka z Krakowa21-09-2002 16:36:36   [#04]
Informacja na pewno nie wystarczy - trzeba złożyć wniosek i o tym właśnie mówi Art. 9d ust. 1 Ustawy Karta Nauczyciela .
Mariola21-09-2002 16:41:38   [#05]

Agnieszko

bardzo Ci dziękuję :-)))

o to chodziło :-)
Agnieszka z Krakowa21-09-2002 16:43:58   [#06]
Proszę uprzejmie:-) i polecam się na przyszłość.
janzg23-09-2002 16:49:20   [#07]

Kraków, 29 sierpnia 2002 roku                                           Dyrekcja...

WNIOSEK

Na mocy Art. 9d ust. 1 Ustawy Karta Nauczyciela z dnia 26 stycznia 1982 roku z późniejszymi zmianami zwracam się z wnioskiem o rozpoczęcie od dnia 1 września 2002 roku stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego w wymiarze 2 lat i 9 miesięcy.

Oświadczam, że spełniam wszystkie konieczne warunki rozpoczęcia tego stażu, dotyczące zwłaszcza wykształcenia i przygotowania pedagogicznego. W roku 2002 uzyskałam stopień nauczyciela mianowanego.

Zgodnie z wymogami znowelizowanej Karty Nauczyciela oraz rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli do niniejszego wniosku załączam dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje zawodowe i pedagogiczne, zaświadczenie o obecnym moim statusie zawodowym oraz plan rozwoju zawodowego.

Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

TO NA CZERWONO BYM POMINĄŁ A DOPISAŁ:

jego zatwierdzenie  do 30 września 2002r..

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]