Forum OSKKO - wątek

TEMAT: nr dopuszczenia
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ]
Mada02-02-2006 13:18:23   [#151]

nie znalazłam w wykazie podręcznika z techniki i nie wpisywałam tej techniki w ogóle

bo juz i tak mam karuzelę w głowie

w piśmie przewodnim naszej delegarury, wyraznie napisano

Wykazy podręczników stosowanych w bieżącym roku szkolnym proszę sporządzić w tabeli wg załączonego wzoru w formacie Microsoft Excel. W rubryce „Przedmiot” proszę podać nazwy przedmiotów nauczania w kolejności alfabetycznej, zgodnej z wykazem podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego, dostępnym na stronach internetowych MEiN. Jeżeli w szkole w różnych oddziałach danej klasy stosowane są różne podręczniki do tego samego przedmiotu, należy je wszystkie umieścić w rubrykach „Autor”, „Tytuł”, „Wydawca”. W rubryce „Wydawca” należy wpisać nazwę wydawnictwa. Wpisany do odpowiedniej rubryki numer dopuszczenia musi być zgodny z numerem znajdującym się w wykazie podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego. W rubryce „Liczba uczniów” należy podać liczbę uczniów korzystających z danego podręcznika, w rubryce „liczba nauczycieli” – liczbę nauczycieli stosujących dany podręcznik.

 

i teraz nie jestem przekonana czy dobrze zrobiłam i nie chcę się przekonywać;)

 

dobrze, że wykaz podręczników miałam, bo jak niektórzy z Was mam ponoć ferie ale o tym akurat chciałabym się przekonać (zwłaszcza, że od lat zaplanowałam wolne dla rodziny a od poniedziałku latam między szkołą i sprawami prywatnie pilnymi)

Ala02-02-2006 13:30:19   [#152]
jeśli nie używamy podręcznika to przedmiotu nie wpisywałam, realizowany przecież być musi zgodnie z ramówką
bogna02-02-2006 13:37:32   [#153]

no i u nas - też ukazał się:

Pilny komunikat  

ileś godzin pracy zupełnie niepotrzebnej,

potrzebę słowa mam....

-----------------

a tak przy okazji - jeśli to działanie ma służyć obniżeniu cen podreczników,

to może jednak dobrze by było, gdyby MEiN zainteresowało się cenami podręczników do kształcenia zawodowego oraz cenami książek zastępujących podręczniki wobec braku takowych.............

dostępnością norm, katalogów i tablic inżynierskich (ceny!!!) dla uczniów.....

Mada02-02-2006 13:59:47   [#154]

zrobiłam, poprzestawiałam plany rodzinie

a teraz otwieram pocztę i czytam, że przesunięto termin do 08.02.2006

zdurniałam:(

Tara02-02-2006 20:13:51   [#155]

mado

a które to KO :-(?
micali03-02-2006 07:21:39   [#156]
Odnośnie korespondencji z DKO - nie otrzymujemy maili. Ja codziennie rano, czasami także przed zakończeniem pracy "śledzę" stronę kuratoryjną.
Mada03-02-2006 10:32:05   [#157]

Tara

Śląskie KO - Delegatura Częstochowa
Tadek03-02-2006 14:05:47   [#158]
nowa wiadomość oddzielny arkusz z podręcznikami , których nie ma na stronie men
osia03-02-2006 16:53:57   [#159]
no nie!!! a skąd ta wiadomość?ja póki co nic nie robię
zgredek09-02-2006 23:56:28   [#160]
;-)
Gaba10-02-2006 06:13:03   [#161]

tzz., że jeżeli kupię 3 to mam promocję, czy 3 mogę kupić w cenie 2?

 

a ja proponuję, by książki do angielskiego nie musiały kosztować po 50zł!

 

Rz": Podręczniki w zestawach będą tańsze

"Rzeczpospolita" pisze, że resort edukacji planuje wprowadzenie do szkół zestawów podręczników. Ma to na celu obniżenie cen książek do nauki.
Ministerstwo tłumaczy, że dzięki wprowadzeniu zestawów, w poszczególnych szkołach z tego samego podręcznika będzie mogło korzystać młodsze rodzeństwo. Dzięki temu rodzice mniej wydadzą na kupno książek. "Rzeczpospolita" podkreśla, że według planu resortu edukacji o wyborze podręczników będzie decydowała rada pedagogiczna danej szkoły. Dziennik przypomina, że obecnie książki dobierają na ogół poszczególni nauczyciele.

Na razie ministerstwo edukacji zleciło kuratoriom oświaty zebranie informacji o tym, z jakich podręczników korzystają uczniowie w całej Polsce - pisze "Rzeczpospolita".
Andrzej z G11-02-2006 00:50:23   [#162]

Podręczniki raz jeszcze -

Tamte wypisywanie było BE. Jest nowa tabelka z tytułami podreczników i nr. Dopisac trzeba reszte. To z KO Gdańsk. Na 13.02.
zgredek11-02-2006 00:52:14   [#163]

podrzucić wam słownik?

kopiuj-wklej fajny

zgredek11-02-2006 00:54:56   [#164]
http://www.kuratorium.wroclaw.pl/slownik.xls
Andrzej z G11-02-2006 01:03:00   [#165]

Klawy

Bardzo fajna sprawa. Dzieki

zgredek11-02-2006 01:15:33   [#166]

pamiętnik z tworzenia listy podręczników - mój;-)

a pomarudzę trochę

asia napisała na forum, a że Ona moje Ko i kazała se poczytać, to poczytałam

jakąś godzinę zyskałam, czyli wiedziałam, że cóś takiego muszę stworzyć - mailem zostałam powiadomiona później (godzinę później znaczy się)

jak to AnJa określił - zołza byłam - zleciłam wykonanie moim wice - przedmioty zawodowe i ogólnokształcące (ale ja lubię moje wice, a nie tak jak AnJa próbował coś tam innego)

zabrały się do pracy (i Zola miała rację, że takie zestwy powinniśmy mieć wcześniej - ale nie mieliśmy)

mija dzień... drugi dzień... trzeci dzień...

termin mija - a wcale nie jest takie proste stworzenie tego, czego chce KO tak jak chce

zaczyna się weryfikacja, problemy (sami wiecie, zresztą)

termin bardzo (i tu przypominam sobie słowa Stana - coby się zbuntować - nie buntuję się, ale już dobrych kilka dni po terminie jest)

nie wysyłamy

już chcemy wysłać, ale złośliwość rzeczy martwych - jedyny komputer, na którym zestawienie jest - diabli biorą

a że diabli nie wyślą - to rozkładamy ręce

to już tak 5 dni po terminie

zaglądamy do poczty

a tam - piękny słownik kopiuj-wklej!!!!!!!!!! i dwa dni na zrobienie zestawienia - do piątku

ze słownikiem to jakieś kilka godzinek

jest!!!!!!!!!!

wysyłamy

w piątek:-))))))))))))))))))))))

zgredek11-02-2006 01:31:52   [#167]

zapomniałam dodać, że zawodowych i dla dorosłych nie chcieli

a, że nie chcieli to dwa dni przed piątkiem (tydzień po terminie) powiadomili

a piątek - to ten wczoraj - w moim pamiętniku jest;-)))))))))0

zgredek14-06-2006 17:48:24   [#168]

podniosę ten wątek i zadam pytanie (ze zwykłej babskiej ciekawości):

po co to robiliśmy?

Andrzej z G14-06-2006 18:13:38   [#169]
Z nudów!!!!!!!!!!!!!! ale nie naszych.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ]