Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Akt nadania (ufundowania) sztandaru - pomocy........
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ]
SOOwIzbicy13-11-2008 13:22:17   [#101]
Czekam bardzo, może Rzewa podzieli się swoim stanowiskiem w kwestii, którą poruszyłam? Czas nagli; termin sesji RG się zbliża i muszę coś postanowić. Wiem, że ponad wszystkie opinie radcowskie, bardziej kompetentne będzie stanowisko czlonków forum. Obiecuję, że będę się rewanżować, na ile mojeponaddwudziestoletnie doświadczenie w administracji oświatowej i przygotowanie prawnicze będzie mandatem wiarygodności. Z góry dziękuję i przerpraszam za "namolność":)))))
adu13-11-2008 14:21:43   [#102]
Niedawno odbyła się u mnie uroczystość nadania imienia. To samo imię otrzymałyszkoły wchodzące w skład zespołu (gimnazjum i LO) a także zespół. Uchwała OP w tej sprawie była jedna. Ponieważ cała procedura ubiegania się o nadanie imienia rozpoczęła się jeszcze przed zmianą przepisów prawa w tej sprawie, nadzór wojewody uznał, że należy dokończyć to, co zostało zaczęte wg litery prawa obowiązującej w chwili rozpoczęcia procedury. W rezultacie zespół i szkoły wchodzące w jego skład posiadają to samo imię, sztandar jest jeden i szczęśliwie mamy to już za sobą.
Magosia19-11-2008 19:00:11   [#103]
uff..zaczynam panikować??
fredi21-11-2008 19:16:22   [#104]
Spokojnie!
http://www.rcez.lubartow.pl/mgaleria/index.php
(jeszcze w trakcie roboty)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ]