Forum OSKKO - wątek

TEMAT: vicek i godziny pracy
strony: [ 1 ]
annah19-08-2002 22:59:57   [#01]

czy z - ca dyrektora jest nauczycielem liczonym z 18 godzin?

jak układać mu dyżury, ile godzin pracuje?

np. mam 9 godzin lekcyjnych czyli 2 nadliczbówki, pracuję więc 18 + 2 czyli 20 godzin dyżurów? i w tym mam lekcje czy dodatkowo mam lekcje?

proszę o pomoc, bo nie mam zielonego pojęcia jak to ułożyć

Marek Pleśniar19-08-2002 23:03:13   [#02]

wice mają...

u mnie 7 h pensum i każda następna to nadgodzina

a pracuje ile trzeba

do skutku:-)

annah19-08-2002 23:29:15   [#03]

a jak ustaliłeś jej godziny pracy? coś musiałeś na drzwiach powiesić, nie? ;)

nas jest 4 vice, szkoła pracuje od 7 do 20, jakoś te dyżury trzeba ułozyć a mamy różne liczby godzin

no i jak?

Marek Pleśniar20-08-2002 08:19:30   [#04]

nie ma na to normy

podzieliliśmy z wicedyrektorami (3) tydzień, tak by była obsada w szkole i by każdy miał godziny przyjeć jakieś, dyżur

to wasza sprawa kiedy
generalnie poza dyżurami na sztywno - żeby przyjąć na pewno o tej porze interesantów i popilnować szkoły wicedyrektorzy maja swoje działki - nadgodziny, plany itp i nikt ich nie pilnuje. A każda z tych fuch inaczej zajmuje czas i inaczej obciąża. Przecież chodzi o wykonanie zadania. A sprawiedliwość? hmm... tak pyta nauczyciel a nie kadra kierownicza. Kazdy ma inną działkęi nie da się tego obliczyc czasem.

to podła robota jest i się siedzi czasem ponad wszelkie normy, nie jest to sprawiedliwe ale tak jest

HenrykB21-08-2002 08:34:59   [#05]

Nie wyobrażam sobie

rozliczania wicedyrektora z godzin pracy.

To praca ciągła. Dyżury, jak u Marka, reszta to praca, praca, praca. W szkole i w domu. Grafik dyżurów wieszam w sekretariacie, żeby sekretarka wiedziała kiedy kto ma dyżur. I staramy się go przestrzegać.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]