Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Wakacyjne obietnice
strony: [ 1 ]
hania13-07-2002 06:31:00   [#01]

Tak sobie myślę, patrząc na kalendarz, że znowu czas goni okropnie i tego i owego, obiecanego sobie, żadną ludzką miarą nie zrobię w wakacje. Dochodzą rzecz jasna tzw czynniki obiektywne, nieprzewidziane sytuacje.

Niby powinnam wiedzieć, że bez sensu planować za wiele, ale bez planów jakoś dalej nie potrafię. Dla poprawy samopoczucia usiłuję odfajkować, co mi się udało...

Przeczytałam co nieco zaległości, zrobiłam porządek w dużej części papierów (m. in. tych "awansowych"), trochę porządków w szafach - resztę wymusza remont... Dużo jeszcze przede mną, a tu wakacje płyną w tempie wezbranej rzeki....

Mariola13-07-2002 07:08:10   [#02]

:-(

Haniu, niestety to prawda :-(

Ja zerknełam w kalendarz i już widzę koniec wakacji a tyle rzeczy nie dam rady zrobić.
Przecież to już trzy tygodnie minęły
nawet tego nie zauważyłam

Bo w ogóle ten czas ostatnio jakby szybciej biegł
i raczej u wszystkich... :-(

A może to ziemia szybciej się obraca? ;-)

Och, gdyby tak doba miała 36 godzin...
Marek N13-07-2002 11:35:13   [#03]

Wakacyjne planowanie

Dotychczas nie udało mi się nic zrealizować z tych planów, cały czas "coś" staje na przeszkodzie. Na razie odfajkowuję tylko upływające dni tego niby urlopu.

W przyszłym tygodniu czeka mnie walka z organem - zatwierdzanie arkusza organizacyjnego. Muszę jeszcze wykorzystać środki, które uzyskałem dla szkoły z Agencji. Przyznali w kwietniu ale dopiero teraz je rozdzielili, jakby nie wiedzieli, że to czas urlopów. Jeszcze kilka spotkań w sprawie organizacji szkoły. Zbliżają się wybory, więc znowu co niektórzy stają się "dobrymi wujkami" i chcą ulżyć doli uczniów. Po wyborach i tak zapomną o swoich obietnicach. I jeszcze te papiery, papiereczki.

Kolejny rok, kolejne wakacje z głowy...

beera14-07-2002 16:38:57   [#04]

mam taka zasadę :-)

Zawsze pragne więcej niż rozum pozwalałby :-)

Dlaczego?

Wówczas gdy chcę więcej więcej osiągam .

Niezupełne spelnienie zas pozwala na powstanie pewnego pędu- korzystajac z niego znow pnę się do góry :-)

 

Wolę lekki głod niż  leniwe poczucie sytości :-)

 

Więc na pewno - jak zwykle nie zrealizuję swoich planow :-)))

Ale za to ile jeszcze przede mna ;-)))

Marek Pleśniar15-07-2002 14:03:29   [#05]

jeszcze tyle przed nami!!!!

a ja plany zrealizuję (lub cos w tym rodzaju:-)))

a na pewno ponarabiam nowych! na razie planuję nie zmarnowac lata, bym nie musiał na nie narzekać potem, planuję nie zmarnować tego co już z tego lata mam.

A zasadę mam jeszcze dalej idącą.

nie mów "chciałbym", "chciałabym". Mów "chcę!"

A czysty rozum jest taki sobie przy wyborze celów, są wtedy dość nudne, ale niezły podczas ich realizacji:-)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]