Forum OSKKO - wątek

TEMAT: fenomen
strony: [ 1 ]
Tadeusz03-07-2002 12:28:39   [#01]

Każde forum, każda grupa dyskusyjna, dawno już zignorowałyby osobę tak ziejącą nienawiścią i chamstwem. My nie potrafimy - może dlatego, że indywiduum to:

  1. Podaje się za nauczyciela, a więc to ktoś z nas, kogo trzeba ucywilizować i oswoić - bardziej rozwinął tę myśl Janusz,
  2. Jest oczytane i dość inteligentne, może więc niesie jakieś przesłanie,
  3. Jest poważnie umysłowo chore, a my uwielbiamy się litować,
  4. Podobno ma zasługi w opluwaniu pieszczochów byłego ustroju, przechrzty są w tym najlepsze,
  5. Podszywa się pod różne postacie, czym potrafi niektórych zmylić.

Jeśli o mnie idzie, nie przeszkadzałoby mi specjalnie, nawet bawi mnie jego pomysłowość i umiejętność denerwowania innych. Przymuszenie wielu ludzi do zwracania się do niego per pan, wbrew zwyczajom tego forum, to prawdziwy majstersztyk! :-))))
Ale, co zanadto, to niezdrowo! Tworzy się wiele jałowych wątków, forum zmienia charakter…
Toteż, proszę, dajmy sobie luz! Niech i Wam wystarczy to co mnie. Jeśli już ktoś musi skomentować, nich zrobi to w prywatnym mailu do mnie. Rozrywki nam i tak nie zabraknie!

gosia gosiula03-07-2002 13:52:09   [#02]

Tadeusz

I baardzo słusznie! Sama dałam się wmanewrować w maliny. Może dlatego, że chciałoby się ludzi traktować serio i tak tez byc traktowanym. Myslę, że rację mają doświadczeni bywalcy tego forum - w pewnym momencie trzeba po prostu "spadać" z takiej komunikacji i  konsekwentnie opierac się jakimkolwiek prowokacjom

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]